Bydlení

Dnešní uspěchaná doba dokáže člověka neskutečně vyčerpat a velkou nevýhodou je to, že se člověk nemá kde zregenerovat a zrelaxovat, protože moderní stavby často neposkytují tolik žádanou uvolňující atmosféru, ve které si dokážete oddychnout.

V obci Tuchoměřice v okrese Praha – západ vyrůstá nový exkluzivní projekt 7 nízkoenergetických rodinných domů – Vily Tuchoměřice. Ty budou představovat moderní bydlení pro 21. století.

Svého času byla krbová kamna nedílnou součástí domácností. Dnes si je pořizují především lidé, kteří touží po přítomnosti „živého“ ohně a chtějí se vyhnout náročnému budování krbu.

Tápete v široké nabídce oken, v jejich provedení a materiálech? Máme pro vás tip, a tím jsou dřevohliníková okna. Díky této speciální kombinaci dvou oblíbených materiálů získáte pro sebe a svůj dům mnoho výhod.

Ceny bytů v Praze v novostavbách i starších domech stoupají, na hypotéky je stále složitější dosáhnout, poptávka po bytech převyšuje nabídku a bytů na prodej v Praze je stále málo.

Developerská společnost PRECO GROUP představuje nový rezidenční projekt se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení. Rezidence MÉLANGE nabízí nadstandardně vybavené byty a komerční prostory v širším centru Prahy, v docházkové vzdálenosti od metra Anděl.

Pro dvě třetiny Čechů je prioritou bydlení se zahradou nebo v blízkosti přírody. Téměř každý si přitom přeje svou nemovitost vlastnit, a to ideálně rodinný dům velký alespoň 3+1. To vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než 1000 respondentů.

Srubový dům - příjemná a hřejivá atmosféra spojená s bydlením v dřevěném domě je životním snem nejednoho z nás. Většinou nám však stojí v cestě vysoká finanční náročnost takového bydlení.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum