Dřevěná stavba na celý život

10. března 2018 - zdroj tisková zpráva

Dřevěná stavba na celý život

Dnešní uspěchaná doba dokáže člověka neskutečně vyčerpat a velkou nevýhodou je to, že se člověk nemá kde zregenerovat a zrelaxovat, protože moderní stavby často neposkytují tolik žádanou uvolňující atmosféru, ve které si dokážete oddychnout. Naštěstí tu máme staré dobré dřevo, které nám atmosféru domova a klidu dokáže vytvořit.

Dřevo má mnoho výhod, nejenže krásně vypadá, ale je také funkční, pojďme se podívat na několik výhod, které tento materiál nabízí.

A jaké jsou ty výhody?

Dřevo je živé, dřevo dýchá, chrání, má vlastní aroma, dřevo vás chrání.

Jelikož je dřevo antistatické a obsahuje léčivé silice, je vhodné pro alergiky a lidi s dýchacími potížemi, navíc ze sebe díky své vlhkosti neuvolňuje škodlivé látky, ale naopak je ze vzduchu filtruje a odstraňuje.

Dřevo si udržuje optimální vlhkost mezi 40% - 60%, právě díky této vlhkosti se v místnosti neudrží škodlivé organismy a vy můžete žít v čistém a nezávadném ovzduší. Léčivé silice navíc uvolňují příjemné a uvolňující aroma. Dřevěný srub nebo roubenka je místo, které vás svou atmosférou chytne a nepustí.

Díky skvělým tepelně-izolačním vlastnostem je dřevěná stavba nízkoenergetická a tak je v ní v zimě příjemné teplo a v létě zase osvěžující chládek. Dřevo se navíc jednoduše vytápí, takže ani když si v zimě přitopíte, nebudete na teplo muset dlouho čekat.

Dřevo je multifunkční

Dřevo má opravdu mnoho výhod, kromě toho, že vypadá krásně, je také funkční. Navíc nejde pominout jeho zdravotní nezávadnost a funkčnost.

Společnost Woodlife se snaží spojit dva prvky, které jsou pro dřevo zásadní a to je estetika a funkčnost. Pokud si vyberete stavbu na klíč, můžete se z nového domova těšit už třeba za půl roku a navíc si váš nový domov můžete naplánovat přesně podle sebe.

Podívejte se na dosud realizované projekty a poznejte stavby, které jsou krásné nejen na oko, ale také kvalitní a funkční.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum