Pražané chtějí rodinné domy

4. října 2017 - zdroj společnost FINEP

Ceny bytů v Praze v novostavbách i starších domech stoupají, na hypotéky je stále složitější dosáhnout, poptávka po bytech převyšuje nabídku a bytů na prodej v Praze je stále málo. Pražané na tuto situaci reagovali po svém. Začali se zajímat o rodinné domy v Praze. Ceny rodinných domů v Praze se totiž v současnosti dostaly do relace pražských bytů a v mnoha případech vyjde nový rodinný dům ještě levněji, a to nepočítáme zahradu, která k rodinnému domu neodmyslitelně patří.

Prodej rodinných domů v Praze

Společnost FINEP i v roce 2017 nastartovala prodej rodinných domů v Praze, a to ve velmi zajímavých lokalitách. Jednou z nich je Malý háj ve Štěrboholech, kde naleznete rodinné domy vysokého standardu s dispozicemi 3+kk o rozloze 123 m² či 4+kk o velikosti přes 147 m². Velikosti pozemků se pohybují od 178 do 372 m². Rodinné domy jsou umístěny v zeleni, jejich okolí nabízí široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času - cyklostezka či in-line dráha. V sousedství naleznete také nový sportovní areál s víceúčelovou halou a nedaleko dokonce i golfové hřiště.

FINEP plánuje stavbu rodinných domů v další atraktivní lokalitě

K dalším lokalitám, kde připravuje společnost FINEP stavbu a prodej rodinných domů (stávající rodinní domy jsou již vyprodány), je Britská čtvrť ve Stodůlkách na Praze 5. Nové rodinné domy se stanou součástí Západního města a budou navazovat na zástavbu Britské čtvrti, která je velmi atraktivní a má například i svoji zastávku metra. Jestli se chcete dozvědět o tomto rezidenčním projektu první nebo máte na srdci nějaký dotaz, registrujte se na stránkách společnosti FINEP, budou vás kontaktovat.

S koupí rodinného domu od společnosti FINEP získáte jistotu. Není na co čekat, dle odborníků v oboru nemovitostí ceny nebudou v budoucnosti příznivější. Využijte možnosti, právě nastal čas pro koupi vašeho rodinného domu.

KONTAKT:

FINEP CZ

Zelená infolinka: 800 500 506

E-mail: info@finep.cz

Web: http://www.finep.cz/cs

Rodinné domy

Pražané chtějí rodinné domy.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum