Domečky pro dětské domovy

První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy

5. dubna 2017 - zdroj tisková zpráva PROTEXT 

Společnost M&M Reality Holding uspořádala v období 1. až 4. dubna 2017 na svém facebookovém profilu první ze série dobročinných dražeb zahradních domečků pro dětské domovy. Dražba probíhala formou lajkování a sdílení příspěvku. Za každý lajk, srdíčko a sdílení se naše společnost zavázala zaplatit určitou částku. Příspěvek nakonec získal 1588 sdílení, 1025 srdíček a 227 lajků, což dalo dohromady částku 7041 Kč. Po zdvojnásobení částky naší společností tak první dražba vynesla dost na to, aby mohli potěšit děti ve třech domovech. Makléři pak rozhodnou, kam první domečky naistalují.

Jako největší realitní společnost, která svým klientům pomáhá s prodejem a nákupem bydlení, se rozhodli zpříjemnit pobyt v domovech dětem bez domova. Během tohoto a následujícího roku chtějí formou facebookových dražeb vybrat nejméně 300.000 Kč. Každou vybranou částku pak následně zdvojnásobí, čímž by se mělo dostat na všechny dětské domovy v ČR.

Po zkušenosti s první dražbou, kdy se částky za sdílení a lajkování ukázaly jako nedostačující, se je rozhodli pro příští dražby navýšit. Lidé tak budou pomocí jednoho sdílení a jednoho emotikonu srdíčko přihodit až 50 Kč. Příští dražbu uspořádají na svém facebookovém profilu na Den matek. Pokračovat by pak chtěli vždy v termínech spojených s dětmi. Na Den dětí, první prázdninový den, první den nového školního roku a sérii dražeb ukončí na Apríla 2018.

Domečky

Domečky pro dětské domovy:


 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum