Pozvánka na výstavu aneb za zvířaty do Lysé

2. listopadu 2017 - zdroj tisková zpráva

Pozvánka na výstavu aneb za zvířaty do Lysé

Český svaz chovatelů, z.s., pořádá Celostátní výstavu drobného zvířectva Chovatel

Kde: na výstavišti v Lysé nad Labem

Kdy: 17.-19. listopadu 2017

Otevřeno: PÁ 11.00-17.00 h., SO 9.00-17.00 h. NE 9.00-12.00 h.

Co všechno můžete vidět? Třeba desetikilového králíka belgického obra, holuba římana s rozpětím křídel až 130 centimetrů, králičí hop - čili závody skákajících králíků, drůbeží fotbal, morčata roztodivného vzezření, harckého kanára - pomocníka horníků. A nejenom to.

Morče, foto Silvie Veselá

Taky 3300 dalších králíků, 2000 holubů, 1500 hus, kachen, krůt, kurů, perliček, křepelek a 200 morčat v bodovaných expozicích. K tomu další ukázkové expozice drobného zvířectva a doprovodný program pro děti. A můžete i nakupovat, nabídka je pestrá.

Slepice je velká bojovnice. Holub skvěle zvládá akrobacii. Králík je vynikající závodník. Morče vypadá jak naondulované. Potkan je bezvadný společník. Harcký kanár má statečné srdce. Kočka je parádnice. Papoušek hýří barvami. Nevěříte? Přijďte a uvidíte!

Harcký kanár

Tváří celostátní výstavy je Markéta Tallerová, znamenitá herečka Divadla F. X. Šaldy v Liberci, držitelka Ceny Thálie (za rok 2009) v oboru hudebně dramatický výkon za mimořádné ztvárnění titulní role ve hře "Dnes večer: Lola Blau".

Markéta Tallerová je známá chovatelka harckých kanárů. Ti se dříve brali do dolů, kde indikovali nebezpečné důlní plyny. Dnes se tito drobní dutopěvci chovají pro svůj neopakovatelný uklidňující zpěv.

Jste neklidní? Kupte si harckého kanára!

V sobotu od 10.00 do 13.00 h. pořádáme pásmo odborných přednášek s poradenským centrem.

Kontakt:

Český svaz chovatelů, z.s.

www.cschdz.eu

stejskalova@cschdz.eu

Za zvířaty do Lysé

Pozvánka na výstavu aneb za zvířaty do Lysé, foto Silvie Veselá.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum