Nové sportovní funkční tričko ROYAL BAY® Oxygen

20. října 2017 - zdroj tisková zpráva

Oblíbená česká značka ROYAL BAY® přichází s novým sportovním funkčním trikem ROYAL BAY® Oxygen. Triko s celou řadou skvělých benefitů je ideálním řešením pro každého sportovce, který ocení výhody profesionálního běžeckého oblečení.

Česká sportovní značka ROYAL BAY® přichází ve své produktové řadě s další novinkou, díky které již obléká sportovce od hlavy až k patě. Sportovní tričko ROYAL BAY® Oxygen bylo vyvinuto ve spolupráci s našimi běžeckými reprezentanty a perfektně splňuje všechny požadavky, které na něj klade extrémní počasí, zátěž i požadavky na ergonomii a pohodlí při výkonu.

ROYAL BAY® je především značka kvalitního vybavení jako jsou kompresní podkolenky, kompresní návleky a kompresní kraťasy.

Sportovní triko ROYAL BAY Oxygen

Vzhledem k obrovskému zájmu o tyto kompresní produkty rozšiřujeme naši produktovou řadu i o výrobky, které doplňují tento náš výrobní program. Tričko ROYAL BAY® Oxygen splňuje ty nenáročnější požadavky na kvalitu a je tedy velmi hodnotným sportovním vybavením.

"Největšími benefity nového trika jsou především unikátní prodyšný a rychleschnoucí materiál. Díky kterému se sportovec nemusí bát vzít toto triko i do těch nejextrémnějších podmínek, za jakéhokoliv počasí. Díky své extra nízké gramáži a pocitu druhé kůže tričko dává naprosto nepřekonatelný pocit lehkosti. Triko je sešíváno plochými švy, aby bylo na těle sportovce příjemné a švy nijak nedráždily. V pase jsme jej navíc opatřili silikonovým páskem silikonovým páskem, aby dobře sedělo a neshrnovalo se," říká specialistka vývojového týmu Veronika Cermanová. "Pro zvýšení bezpečnosti sportovce ve zhoršených světelných podmínkách má tričko ROYAL BAY® Oxygen na rukávech i zádech reflexní prvky," dodává Cermanová.

O benefitech tohoto trička by se dalo hovořit dlouho, ale nejlepším způsobem, jak si sportovec může jeho vlastnosti ověřit, je vyzkoušet ho. Společně s kompresními kraťasy a kompresními podkolenkami tvoří tričko ROYAL BAY® Oxygen naprostý základ, který by neměl chybět ve výbavě žádného sportovce, který od svého oblečení potřebuje maximální podporu, aby mohl dosahovat maximálních výkonů.

Tričko ROYAL BAY® Oxygen, dámskou i pánskou variantu, naleznete na:

https://ariesmedishop.cz/stitky/rb-oxygen.html

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum