Připravte se na léto

22. července 2018 - zdroj tisková zpráva

Připravte se na léto se špičkovou opalovací kosmetikou od Biodermy

Nebude to trvat dlouho a opět propukne léto, které většina lidí vítá s velkým nadšením. Teplé měsíce se obvykle nesou v duchu “dobíjení baterek” u vody, s čímž úzce souvisí opalování. Sluneční paprsky jsou pro tělo důležité, z hlediska stimulace k produkci vitamínu D. Přesto není moudré zapomínat na základní ochranu pokožky.

Naprosto klíčový je proto výběr kvalitních kosmetických přípravků. Velmi dobrému jménu se v očích odborníků těší produkty značky Bioderma. Nová řada Photodermzahrnuje široké spektrum opalovacích krémů určených pro všechny typy pleti. Nabízí nejlepší rovnováhu UVA/UVB ze všech produktů, které jsou aktuálně na trhu a jedinečný patent Buněčné Bioochrany pro ochranu kožních buněk a DNA.

Opalovací kosmetika Bioderma

Z výše uvedených důvodů jsou produkty značky Bioderma nejčastěji doporučované předními dermatology. Atraktivní je především hloubková ochrana buněk kombinací anti-UVA-UVB ochrany s výměnným patentem Buněčné Bioochrany. Druhotným efektem hloubkové ochrany je posílení povrchových UV filtrů a zvýšení jejich účinnosti.

Jakým přípravkem se chránit při slunění v Česku?

Ačkoliv platí, že vysoký stupeň SPF je vždy nejlepší, v mírných krajích nabízí kompletní ochranu i některé produkty s nižším SPF. V produktové řadě Biodermy se objevil nový přípravek jako stvořený pro léto v Česku. Jedná se o Opalovací mlhu SPF 30, která poskytuje stejně účinnou ochranu jako krém, ale nabízí ještě snadnější aplikaci. Jednoduše se nastříkáte na kůži a rychle se vstřebá. Na dovolené u moře je samozřejmě vhodnější krém na opalování s SPF 50.

Opalovací kosmetika Bioderma

Nikdy nejde pouze o SPF

Ačkoliv je SPF velmi důležitým kritériem při výběru opalovací kosmetiky, je vhodné zohlednit také další vlastnosti, jako jsou způsob aplikace (viz snadné roztírání Opalovací mlhy SPF 30), voděodolnost a rychlá vstřebatelnost.

Opalovací mlha se snadno vstřebává i v oblasti vousů a chlupů, proto je vhodná i pro sportovce a příznivce aktivního životního stylu.

Zúčastněte se soutěže a vyhrajte skvělé produkty Bioderma

 Myslíte si, že toho o ochraně pokožky před slunečním zářením víte hodně? Pak si své znalosti můžete vyzkoušet v rámci letního kvízu o opalování, který najdete na stránkách Biodermy. Získáte-li v kvízu plný počet bodů, máte šanci na výhru balíčku s produkty Photoderm Opalovací mlha SPF 30 a Photoderm After Sun. Nebudete-li si s odpověďmi vědět rady, začtěte se do článků na webu a doplňte si znalosti ještě předtím, než vyplníte kvíz.

Nezapomeňte, že kvalitní kosmetika na opalování sice zajistí velmi účinnou ochranu pokožky, ale přesto budete muset dodržovat určité zásady zdravého opalování: vyhýbejte se slunečním paprskům v době od jedenácti do patnácti hodin, dodržujte pitný režim, chraňte si hlavu čepicí nebo šátkem a nezapomeňte ani na příkladnou péči po opalování.

KONTAKT:

Bioderma Czech Republic

E-mail: info@bioderma-cz.com

Web: http://www.bioderma-cz.com

FB: http://www.facebook.com/BiodermaCeskaRepublika

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum