Barvy na vlasy réell´e

17. března 2018 - zdroj tisková zpráva

Nechte se fascinovat barvami na vlasy nové dm značky réell´e

Zářivá barva vlasů od kořínků ke konečkům.

Do světa dm značek vstupuje nový specialista v oblasti barvy na vlasy: réell´e. Přes 30 produktů nové dm značky slibuje živé barvy od kořínků ke konečkům, dlouhotrvající, intenzivní barevný výsledek, fascinující lesk a jednoduché použití i v pohodlí domova.

S novou, v pořadí již 25. dm značkou, se do regálů nastěhovalo 33 produktů pro pohodlné a jednoduché barvení vlasů. Nováček réell´e dokáže přesvědčit nejen rozsáhlým sortimentem, ale také dobrým poměrem cena/výkon a výbornou kvalitou. Slogan značky „Nechte se fascinovat barvami“ přímo vyzývá k odvážné jarní změně a probouzí touhu po novém looku. Nezáleží na tom, zda upřednostňujete přirozené barevné odstíny, nebo si chcete dopřát zářivou změnu. S barvami réell ´e dosáhnete požadovaného efektu rychle a snadno i v pohodlí domova.

Barvy na vlasy réell´e

Jednoduché použití, perfektní výsledek

Široký sortiment nové dm značky nabízí třináct intenzivních krémových barev, které perfektně kryjí šediny, šest intenzivních tónovacích barev a pět tónovacích šamponů. Nabídku doplňují sety na zesvětlování a melírování vlasů či sety na obarvení odrostů, včetně spreje na obarvení odrostů.

dm značky přesvědčují svou kvalitou

dm značky jsou skvělým řešením pro zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu, ale současně nechtějí příliš zatížit svoji peněženku. Byly vyrobeny speciálně pro dm a díky své vysoké kvalitě a výhodné ceně si u zákazníků získávají stále větší oblibu. Výrobky dm značek jsou vyráběny s ohledem na trvalou udržitelnost a nejsou testovány na zvířatech. Zákazníci mohou v prodejnách či online vybírat z více než 4.000 produktů dm značek od přírodní kosmetiky, výrobků pro domácnost až po široký výběr biopotravin.

O společnosti dm drogerie markt Česká republika

dm drogerie markt s.r.o. v České republice zahájila činnost v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost dm drogerie markt GmbH Rakousko. V roce 1993 otevřela svou první prodejnu v Českých Budějovicích. Společnost sídlí v Českých Budějovicích. Svých 224 prodejen zásobuje po celé České republice ze svého logistického centra v Jihlavě. Jednateli společnosti jsou Gerhard Fischer, Martina Horká a Markéta Kajabová. Celkem v dm pracuje 2.830 spolupracovníků. V obchodním roce 2016/2017 vykázala dm v České republice obrat ve výši 8,527 mld. CZK a upevnila tak své postavení jedničky na trhu specializovaných drogerií. Na trh uvádí mimo jiné dm značky Balea, alverde přírodní kosmetika, babylove, DAS gesunde PLUS, Denkmit, SUNDANCE, Visiomax, dmBio či nejnovější dm značku trend IT UP.

www.dm.cz

www.facebook.com/dm.cesko

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum