Vyhrajte stavební materiál Weber

3. září 2017 - zdroj tisková zpráva

Vyhrajte stavební materiál Weber a další ceny v celkové hodnotě 1,000.000 Kč

Výrobce špičkových stavebních materiálů vyhlašuje v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Kupte omítku a vyhrajte stavební materiály Weber nebo další ceny. Více informací o soutěži naleznete na: www.PlnakorbaWeber.cz.

Nakupte - zaregistrujte se - vyhrajte.

Zakoupením jakéhokoliv množství vybraných prémiových omítek Weber máte možnost vstoupit do soutěže Plná korba Weber. Pak stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách www.PlnakorbaWeber.cz.

Každý týden, počínaje 15.9., proběhne losování o poukázky pro nákup stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz a to v hodnotách: 1x poukázka v hodnotě 20.000Kč, 2x poukázka v hodnotě 15.000 Kč a 5x poukázka v hodnotě 10.000Kč.

Pro soutěžící je nachystáno celkem osm kol, kde vyvrcholením bude 3. listopadu, kdy se bude losovat o hlavní výhry. Výherci hlavních cen si mohou vybrat mezi poukázkami na odběr stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz nebo na nákup zboží na MALL CZ. Hlavní výhry jsou v hodnotách 1x100.000Kč, 1x 60.000Kč a 1x 40.000Kč. Hodnota všech poukázek je včetně DPH.

Proč právě tyto prémiové omítky?

weber.pas aquaBalance: i pro nejsytější odstíny omítek, ideální do prostředí s náročnými klimatickými podmínkami, do vlhkého prostředí,přirozeně šetrná k životnímu prostředí

weber.pas extraClean: vysoce samočistící, vhodná do prašného prostředí, přirozeně odolná proti mikroorganismům (řasy)

weber pas extraClean active: omítka s fotokatalytickým efektem, vhodná do městského prostředí, samočistící

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum